Windykacja lokali własnościowych: Anna Jaszczak
Pokój nr 11
Tel. 511 177 576 lub 75 64 55 169
E-mail: a.jaszczak@sm-kamiennagora.pl

Windykacja lokali komunalnych: Katarzyna Rymer, Klaudia Kruk
Pokój nr 11
Tel. 511 177 576 lub 75 64 55 169
E-mail: k.rymer@sm-kamiennagora.pl

 

Księgowa: Zuzanna Krzyżak
Pokój nr 20
Tel. kom. 511 177 252
E-mail: z.krzyzak@sm-kamiennagora.pl

  • Ewidencja księgowa Wspólnot Mieszkaniowych:
    Antonówka
    Hallera
    Bohaterów Getta
    Czadrów
    Staszica
    Jeleniogórska
    K. Miarki
    Ks. Bolka I (Krzeszów)
    Św. Jana Nepomucena (Krzeszów)
    Św. Józefa (Krzeszów)
    Willmanna (Krzeszów)

Księgowa: Aldona Rochnowska
Pokój nr 20
Tel. kom. 511 177 252
E-mail: a.rochnowska@sm-kamiennagora.pl

  • Ewidencja księgowa Wspólnot Mieszkaniowych:
    Broniewskiego
    Cegielniana
    Chopina
    Drzymały
    Fabryczna
    Janiszów
    Katowicka
    Konopnickiej
    Leszczyniec
    Kamiennogórska (Lubawka)
    Lubawska
    Nadrzeczna
    Licealna
    Słoneczna
    Spacerowa
    Staszica 2, Sienkiewicza 14
    Ściegiennego
    Towarowa
    Traugutta

Księgowa: Agnieszka Mondzelewska
Pokój nr 20
Tel. kom. 511 177 252
E-mail: a.mondzelewska@sm-kamiennagora.pl

  • Ewidencja księgowa Wspólnot Mieszkaniowych:
    Jedwabna
    Leśna
    Pl. Browarowy
    Pl. Grunwaldzki
    Pl. Wolności
    Sienkiewicza
    Skłodowskiej
    Słowackiego
    Słowiańska
    Sportowa
    Szkolna
    Szpitalna
    Szarocin

Księgowa: Magdalena Bejnarowicz
Pokój nr 20
Tel. kom. 511 177 252
E-mail: m.bejnarowicz@sm-kamiennagora.pl

  • Ewidencja księgowa Wspólnot Mieszkaniowych:
    Legnicka
    Lipowa
    Lompy
    Łączna
    Łużycka
    Łużycka 2, Browarowa 16
    Mała
    Mickiewicza
    Młyńska
    Mostowa
    Ogorzelec
    Okrzei
    Papieża Jana Pawła II
    Parkowa
    Piastowska
    Ptasia
    Ptaszków
    Rybna
    Zamkowa
    Zielona
    Żeromskiego

Księgowa: Danuta Smolska
Pokój nr 20
Tel. kom. 511 177 252
E-mail: d.smolska@sm-kamiennagora.pl

  • Ewidencja księgowa Wspólnot Mieszkaniowych:
    Al. Wojska Polskiego
    Kilińskiego
    Kościuszki
    Ks. Bolka I
    Ogrodowa
    Pisarzowice
    Wałbrzyska
    Waryńskiego
    Wiejska

Przejdź do strony Facebooka