REJON NR 1
Technik: Sergiusz Szymaniak
Pokój nr 1
Tel. kom. 511 177 971
E-mail: s.szymaniak@sm-kamiennagora.pl

  • Wykaz obsługiwanych ulic:
    F. Chopina
    M. Drzymały
    Jedwabna
    Jeleniogórska
    J. Lompy
    Nadrzeczna
    Sportowa
    Staszica
    Szkolna
    Wiejska
    Zielona
    Budynki w Janiszowie, Leszczyńcu, Ogorzelcu, Pisarzowicach, Szarocinie

REJON NR 2
Technik: Marcin Jochym
Pokój nr 2
Tel. kom. 511 177 665
E-mail: m.jochym@sm-kamiennagora.pl

  • Wykaz obsługiwanych ulic:
    K. Miarki
    Krótka
    Legnicka
    Łączna
    Łużycka
    Mała
    Mickiewicza
    Młyńska
    Okrzei
    Pl. Browarowy
    Pl. Grunwaldzki
    Pl. Wolności
    Rybna
    Słowiańska
    Spacerowa
    Stara

REJON NR 3
Technik: Ireneusz Szymik
Pokój nr 3
Tel. kom. 511 177 579
E-mail: i.szymik@sm-kamiennagora.pl

  • Wykaz obsługiwanych ulic:
    Antonówka
    Bohaterów Getta
    W. Broniewskiego
    Fabryczna
    Kamiennogórska
    Lipowa
    Mostowa
    Papieża Jana Pawła II
    Polna
    Ptasia
    P. Ściegiennego
    H. Sienkiewicza
    Szpitalna
    Zamkowa
    Budynki w Czadrowie, Krzeszowie, Ptaszkowie

REJON NR 4
Technik: Tomasz Tęcza 
Pokój nr 4
Tel. kom. 511 177 571
E-mail: t.tecza@sm-kamiennagora.pl

  • Wykaz obsługiwanych ulic:
    Licealna
    Lubawska
    Ogrodowa
    Parkowa
    Skłodowskiej
    Słoneczna
    Waryńskiego
    Wojska Polskiego
    Żeromskiego

REJON NR 5
Technik: Dawid Sitek
Pokój nr 5
Tel. kom. 511 177 985
E-mail: d.sitek@sm-kamiennagora.pl

  • Wykaz obsługiwanych ulic:
    Cegielniana
    Hallera
    Katowicka
    Kilińskiego
    Konopnickiej
    Kościuszki
    Krzeszowska
    Ks. Bolka
    Leśna
    Piastowska
    Słowackiego
    Traugutta
    Wałbrzyska

 

Kierownik Działu Technicznego Utrzymania i Administrowania Nieruchomościami: Łukasz Kawa
Pokój nr 14
Tel. kom. 511 177 244
E-mail: l.kawa@sm-kamiennagora.pl

Inspektor Nadzoru Budowlanego: Wiesław Rybak
Pokój nr 14
Tel. kom. 511 177 929
E-mail: w.rybak@sm-kamiennagora.pl

Kierownik Działu Budowlanego: Paweł Wojciechowski
Tel. kom. 511 177 494
E-mail: p.wojciechowski@sm-kamiennagora.pl

Przejdź do strony Facebooka