Rejon I

Administrator: Katarzyna Klenowska, tel. 511.177-410, e-mail: k.klenowska@sm-kamiennagora.pl

Technik:         Sergiusz Szymaniak, tel. 511-177-971, e-mail: s.szymaniak@sm-kamiennagora.pl

Wykaz budynków:

– F. Chopina                  – Nadrzeczna                – Towarowa

– M. Drzymały                – Ogorzelec                   – Wiejska

– Janiszów                      – Pisarzowice                – Zielona

– Jedwabna                   – Sportowa

– Jeleniogórska             – Staszica

– Leszczyniec                 – Szarocin

– J. Lompy                       – Szkolna

Rejon II

Administrator: Dorota Sosa, tel. 511.177-485, e-mail: d.sosa@sm-kamiennagora.pl

Technik:         Marcin Jochym, tel. 511-177-665, e-mail: m.jochym@sm-kamiennagora.pl

Wykaz budynków:

– K. Miarki                      – Młyńska                      – Spacerowa

– Krótka                          – Okrzei                          – Stara

– Legnicka                     – Pl. Browarowy

– Łączna                       – Pl. Grunwaldzki

– Łużycka                        – Pl. Wolności

– Mała                             – Rybna

– Mickiewicza               – Słowiańska

Rejon III

Administrator: Marcelina Zajdel, tel. 511.177-698, e-mail: m.zajdel@sm-kamiennagora.pl

Technik:         Ireneusz Szymik, tel. 511-177-579, e-mail: i.szymik@sm-kamiennagora.pl

Wykaz budynków:

– Antonówka                 – Lipowa                            – Ściegiennego

– Bohaterów Getta       – Mostowa                        – Szpitalna

– Broniewskiego          – Papieża Jana Pawła       – Zamkowa

– Czadrów                    – Polna

– Fabryczna                   – Ptasia

– Kamiennogórska       – Ptaszków

– Krzeszów                   – Sienkiewicza

Rejon IV

Z-ca kierownika ds.administracji : Marta Plata, tel. 511.177-989, e-mail: m.plata@sm-kamiennagora.pl

Technik:         Tomasz Tęcza, tel. 511-177-571, e-mail: t.tecza@sm-kamiennagora.pl

Wykaz budynków:

– Licealna                        – Wojska Polskiego

– Lubawska                     – Żeromskiego

– Ogrodowa

– Parkowa

– Skłodowskiej

– Słoneczna

– Waryńskiego

Rejon V

Administrator: Agnieszka Górecka, tel. 511.177-944, e-mail: a.gorecka@sm-kamiennagora.pl

Technik:         Kacper Babik, tel. 511-177-985, e-mail: k.babik@sm-kamiennagora.pl

Wykaz budynków:

– Kościuszki                          – Cegielniana

– Traugutta                           – Leśna

– Hallera                              – Krzeszowska

– Kilińskiego                       – Ks. Bolka

– Piastowska                        – Katowicka

– Słowackiego                      – Wałbrzyska

– Konopnickiej