Rejon I

Administrator:  Katarzyna Mazur, tel. 511-177-410, e-mail: k.mazur@sm-kamiennagora.pl

Technik:  Michał Trzepak, tel. 511-177-971, e-mail: m.trzepak@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

– F. Chopina                  – Nadrzeczna                – Towarowa

– M. Drzymały               – Ogorzelec                   – Wiejska

– Janiszów                      – Parkowa                     – Zielona

– Jedwabna                   –  Pisarzowice

– Jeleniogórska             – Sportowa

– Leszczyniec                 – Staszica

– J. Lompy                      – Szarocin

– Lubawska                     – Szkolna

Rejon II

Administrator:  Dorota Sosa, tel. 511-177-485, e-mail: d.sosa@sm-kamiennagora.pl

Technik:  Marcin Jochym, tel. 511-177-665, e-mail: m.jochym@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

– K. Miarki                      – Młyńska                      – Słowiańska

– Krótka                          – Ogrodowa                   – Spacerowa

– Legnicka                      – Okrzei                          – Stara

– Łączna                         –  Pl. Browarowy            – Wojska Polskiego

– Łużycka                       –  Pl. Grunwaldzki         – Żeromskiego

– Mała                             – Pl. Wolności

– Mickiewicza                – Rybna

 

Rejon III

Administrator:  Marcelina Zajdel, tel. 511-177-698, e-mail: m.zajdel@sm-kamiennagora.pl

Technik: Ireneusz Szymik, tel. 511-177-579, e-mail: i.szymik@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

– Antonówka                 – Lipowa                            – Słoneczna

– Bohaterów Getta       – Mostowa                        – Ściegiennego

– Broniewskiego          – Papieża Jana Pawła      – Szpitalna

– Czadrów                    – Polna                                 – Waryńskiego

– Fabryczna                   – Ptasia                              – Zamkowa

– Kamiennogórska       – Ptaszków

– Krzeszów                    – Sienkiewicza

Rejon IV

Ulice z rejonu IV zostały przypisane do rejonu I,II,III i V.

Rejon V

Administrator: Karolina Bywalec, tel. 511-177-944, e-mail: k.bywalec@sm-kamiennagora.pl

Technik:  Kacper Babik, tel. 511-177-985, e-mail: k.babik@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

– Kościuszki                          – Cegielniana       – Wałbrzyska

– Traugutta                           – Leśna

– Hallera                              – Licealna

– Kilińskiego                       – Krzeszowska

– Piastowska                        – Ks. Bolka

– Słowackiego                      – Katowicka

– Konopnickiej                    – Skłodowskiej