Rejony

Rejon I

Administrator: Magdalena Walkowiak, tel. 511-177-410, e-mail: m.walkowiak@sm-kamiennagora.pl

Technik: Michał Trzepak, tel. 511-177-971, e-mail: m.trzepak@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

  • Chopina
  • Drzymały
  • Janiszów
  • Jedwabna
  • Jeleniogórska
  • Leszczyniec
  • Lompy
  • Nadrzeczna
  • Ogorzelec
  • Papieża 5,5A
  • Pisarzowice
  • Sp0ortowa
  • Staszica
  • Szarocin
  • Szkolna
  • Towarowa
  • Wiejska
  • Zielona

Rejon II

Administrator: Natalia Maziakowska, tel. 511-177-485, e-mail: n.maziakowska@sm-kamiennagora.pl

Technik: Sergiusz Szymaniak, tel. 511-177-665, e-mail: s.szymaniak@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

  • K. Miarki
  • Krótka
  • Legnicka
  • Łączna
  • Łużycka
  • Mała
  • Mickiewicza
  • Młyńska
  • Okrzei
  • Pl. Browarowy
  • Pl. Grunwaldzki
  • Pl. Wolności
  • Rybna
  • Słowiańska
  • Spacerowa
  • Stara

Rejon III

Administrator: Marcelina Zajdel, tel. 511-177-698, e-mail: m.zajdel@sm-kamiennagora.pl

Technik: Ireneusz Szymik, tel. 511-177-579, e-mail: i.szymik@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

  • Antonówka
  • Bohaterów Getta
  • Broniewskiego
  • Czadrów
  • Fabryczna
  • Kamiennogórska
  • Krzeszów
  • Lipowa
  • Mostowa
  • Papieża Jana Pawła II
  • Polna
  • Ptasia
  • Ptaszków
  • Sienkiewicza
  • Szpitalna
  • Ściegiennego
  • Zamkowa

Rejon IV

Administrator: Katarzyna Mazur, tel. 511-177-989, e-mail: k.mazur@sm-kamiennagora.pl

Technik: Magdalena Nowak, tel. 511-177-571, e-mail: m.nowak@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

  • Licealna
  • Lubawska
  • Ogrodowa
  • Parkowa
  • Skłodowskiej
  • Słoneczna
  • Waryńskiego
  • Wojska Polskiego
  • Żeromskiego

Rejon V

Administrator: Karolina Bywalec, tel. 511-177-944, e-mail: k.bywalec@sm-kamiennagora.pl

Technik: Kacper Babik, tel. 511-177-985, e-mail: k.babik@sm-kamiennagora.pl

Wykaz ulic:

  • Cegielniana
  • Hallera
  • Katowicka
  • Kilińskiego
  • Konopnickiej
  • Kościuszki
  • Krzeszowska
  • Ks. Bolka
  • Leśna
  • Piastowska
  • Słowackiego
  • Traugutta
  • Wałbrzyska

 

Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. 

w Kamiennej Górze 

ul. H. Sienkiewicza 3

58 – 400 Kamienna Góra

NIP: 614 15 21 402

Tel. 75 645 51 90

e-mail: bok@sm-kamiennagora.pl



Klauzule

Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. w Kamiennej Górze

Skip to content